Кошик
Немає відгуків, додати
Компания закупает лом и отходы черных и цветных металлов.
+380 (97) 827-22-47

Металобрухт (класи і види)

У сучасному світі переробка металобрухту — це одна з найбільш вигідних і корисних галузей. Вона має величезне екологічне значення, адже помітно скорочує навантаження на родовища металів, покращує стан зовнішнього середовища. Крім цього, з допомогою таких інноваційних технологій можна скоротити витрату палива, яке витрачається на отримання найважливіших металів і зменшити розсіювання і розпилення металів в глобальних масштабів. Сучасний ринок металобрухту поділяється на декілька основних видів:

  • 3-лом (габаритні розміри 0.5х0.5х1.2 м);

  • 500 негабаритний (товщина стінки від 4мм);

  • 501 жесть (товщина стінки менше 4мм);

  • 509 оцинкування;

  • 503 стружка.

Давайте разом розберемося, що таке брухт та на які класи і види його поділяють.

 

Що таке металобрухт?

Металобрухтом називають різний металевий сміття, яке утворюється з вийшли з ладу металевих виробів. Такі залишки найчастіше утилізують у вторинному металургійному циклі. Фахівці поділяють брухт кольорових металів за різними принципами: за найменуванням металів, за фізичними ознаками, за хімічним складом, а також за показниками якості. У той же час існує окрема класифікація для вторинних чорних металів: за змістом вуглецю, по наявності і змісту легуючих елементів, за показниками якості.

 

Види і групи металобрухту

В сучасній промисловості на пострадянському просторі найчастіше використовується поділ металобрухту, яке було введено ще в ГОСТ СРСР. Зокрема, слід звернути особливу увагу на наступні види:

  • чорний лом (включає в себе залізну і чавунну стружку, окалину, відходи литва, що вийшли з ладу виробу, а також нержавіючі елементи);

  • кольоровий лом (лом кольорових металів: міді, латуні, алюмінію, магнію, титану, свинцю, складних сплавів і високотехнологічних виробництв, а також відходи електронної промисловості);

  • дорогоцінний лом (лом дорогоцінних металів: золота, срібла, платини).

Крім того, такі матеріали поділяють на категорії особи, головним критерієм розділу найчастіше є габаритні розміри і матеріал (наприклад, сталевий кусковий, негабаритний або звичайний лом).

Якщо на вашому виробництві скупчилися металеві відходи, які займають багато місця і не несуть ніякої функціональної користі, — сміливо звертайтеся в нашу компанію! Ми надаємо великий спектр супутніх послуг, зокрема, доставку, навантаження, демонтаж і висотні роботи. Усі завдання будуть виконані у найкоротші терміни і на високому рівні!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner